Jeździmy bezpiecznie

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem każdej firmy w branży transportowej. Nasze samochody wyposażone są w poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa, gaśnice, apteczkę i wszelkie inne niezbędne środki zachowania bezpiecznej jazdy. Każdy pojazd na trasie odpowiada za ludzkie życie.

Jeździmy punktualnie

Jeżeli czas to pieniądz, to zorientowanie na drodze pozwala zaoszczędzić cenny czas. Trasy, którymi jeździmy mamy dobrze rozplanowane i przede wszystkim znamy alternatywne drogi przejazdu – wszystko po to aby zadbać o Państwa jako naszych klientów i dowieźć na miejsce o deklarowanej porze.

Jeździmy z doświadczeniem

Firma J.G. Transport przewozy osób z Niemiec do Polski i z Polski do Niemiec funkcjonuje na rynku już od 2001 r. Przez te lata byliśmy świadkami zmieniających się przepisów, przebudowanych dróg, nowych modeli samochodów. Uczyliśmy się poprawnej kultury jazdy, co procentuje doświadczeniem i obyciem.

Nasza historia:

Jesteśmy firmą rodzinna, która jak już wspomniano funkcjonuje od 2001 r. Przez te lata nabraliśmy olbrzymiego doświadczenia w międzynarodowym przewozie osób, obyciu z klientem co przekłada się na komfort podróżowania.  Nasze busy są klimatyzowane oraz posiadają przyciemniane szyby co dodatkowo podnosi komfort jazdy. Nasz tabor jest regularnie badany technicznie co eliminuje wszelkie nieprzewidywane nieprzyjemności. Jeździmy z głową – nie raz dowiadujemy się od klientów o nadmiernej prędkości, zmęczeniu kierowców, zbyt długiej jeździe bez przerw – my nie dopuszczamy do takich sytuacji.

Nasze licencje:

Jako firma posiadamy wszystkie niezbędne licencje i uprawnienia do wykonywania międzynarodowego przewozu i transportu osób, jak i innych naszych usług:

  • Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób nr: 01268/F3/03 (wydany przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie 5 listopada 2003 r.)
  • Licencja na wykonywanie międzynarodowego transportu osób nr: 0002132.